Volné místo ve firmě G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Bezpečnostní Pracovník / Recepční S Aj

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), dohoda o provedení práce (dpp)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, zdravotně postižené
Lokalita Praha  Bucharova 2817/11, Stodůlky, Praha, 158 00
Firma G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Ozbrojené síly a bezpečnost, Recepční, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Jsme světová jednička specializující se na outsourcing bezpečnostních služeb. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní řešení po celém světě.

Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V současné době působíme v 95 zemích světa a zaměstnáváme přes 585 000 lidí. Na českém trhu působíme od roku 1990. Zaměřujeme se na služby jako je bezpečnostní poradenství, fyzická ostraha nebo bezpečnostní systémy. Máme vlastní dohledové a poplachové centrum díky kterému jsme ihned připraveni reagovat na vzniklá bezpečnostní rizika. Zázemí velké a silné společnosti dává možnost osobního a odborného růstu každému zaměstnanci.

Nyní k sobě hledáme kolegu na pozici: BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK / RECEPČNÍ s AJ. (cca 1 min. od stanice metra Nové Butovice)

Náplň práce:

  • Komunikace v angličtině na denní bázi
  • Evidence příchozích návštěv
  • Tisk a výdej karet
  • Práce v interním systému
  • Obchůzková činnost

Co od Vás očekáváme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Znalost psané i mluvené Angličtiny na úrovni min. B1
  • Uživatelská znalost PC
  • Příjemné vystupování a profesionální přístup
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Spolehlivost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na reprezentaci
  • Plně hrazenou uniformu
  • Možnost práce i na DPP
  • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
  • Možnost využití firemního fitness ZDARMA
  • Stravování na pracovišti za zvýhodněné ceny
  • Občerstvení na pracovišti
  • VIP sleva na produkty Datart, Alza.cz
  • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odbory - proč a jak je založit

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ bezpečnost Bor činnost data den DPP evidence hledám HR interní IT komunikace kvalifikace Most možnost náplň práce nové občerstvení pečlivost poradenství práce pracovní pracovník pro rodinné příslušníky příspěvek rizika růst SOU společnost společnosti stravování stráž tarif uživatelská znalost zaměstnáváme zaměstnavatel zdarma znalost centrum české dar dovednost firemní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov na pracovišti náplň národní odbor odborné osobní PC PR profesní příjemné příslušník přístup rok schopnost služby součást systém systémy trh uživatel zaměstnanci